NEWS
15.12.2023

Zwycięzca 33 Records Showcase – Martini Police – dołącza do programu NEXT FEST 

NEXT FEST kontynuuje muzyczne kolaboracje! Łódzki zespół Martini Police zwyciężył w konkursie 33 Showcase – 33 Records. Niezależna wytwórnia 33 Records podpisała kontrakt płytowy z zespołem, któremu NEXT FEST zagwarantował miejsce w swoim programie. Sytuacja win-win otwiera nowe możliwości przed projektem muzycznym, który ma na koncie już trzy single. 

Martini Police to projekt muzyczny grający alternatywnego rocka, który czerpie pełnymi garściami z kultury lat 60-tych i 70-tych, z ich estetyki i klimatu. Muzyka i teksty, warstwa wizualna a także prowadzenie social-mediów, utrzymane w koncepcji retro sci-fi, są dla zespołu równie istotne. Każde pole działalności zespołu traktowane są jako inna forma wyrazu artystycznego, która ma być wykonana z najwyższą starannością. Zespół ma na koncie takie single jak „Bezwiedna”, „Noc” i „Łajka”. Teraz czeka ich kontrakt płytowy z 33 Records! 

Niezależne wydawnictwo 33 Records, któremu daleko od narracji wielkich korporacji muzycznych, powstało z miłości do wspólnego grania. To właśnie oni stworzyli pierwszy w Polsce zespół w formule vocal play, czyli AudioFeels. Założyciele 33 Records dążą do opieki nad artystami w formule 360°, proponując wsparcie od momentu procesu nagraniowego, po wydawniczy, włączając w to promocję, booking, a nawet management. Ich markę reprezentują m.in. mona polaski, Ramisz, IKSY czy Searching for Management.

„Tak powstało 33 Records, w myśl teorii: nikt nie zrozumie muzyka tak dobrze jak drugi muzyk” – dodają założyciele.

NEXT FEST pokazuje to, co najciekawsze w branży muzycznej, do takich historii zalicza się na pewno początek wydawniczej kariery Martini Police w 33 Records!