NEWS
25.01.2024

Vito Bambino dołącza do lineupu!

Wielbiciele mocnej dawki pozytywnej energii i scenicznej charyzmy mają kolejny powód do radości! Do programu NEXT FEST dołącza Vito Bambino, który na scenie plenerowej na Placu Wolności zagra 19 kwietnia! Bilety na koncerty na Placu Wolności będą dostępne od 30 stycznia na www.nextfest.pl 

NEXT FEST Music Showcase & Conference nabiera rumieńców z każdym kolejnym ogłoszeniem. Do headlinerów festiwalu dołącza Vito Bambino! Wcześniej ogłoszonymi artystami, którzy również zagrają na Placu Wolności są Kaśka Sochacka i Kacperczyk. Wkrótce ogłoszone zostaną kolejne nazwiska artystów, którzy wystąpią razem z nimi na plenerowej scenie. 

Różnorodność i multikulturowość – te słowa najlepiej określają Vito Bambino, czyli wokalistę, autora tekstów, kompozytora, aktora i lidera zespołu Bitamina. W 2020 roku wydał pierwszy solowy album Poczekalnia, na którym znalazł się m.in. utwór Bunkrów nie ma. Muzyk jest także znany z przebojowych singli, takich jak Nudy czy Poszło. Każdej premierze towarzyszą oryginalne teledyski, których pomysłodawcą i nierzadko twórcą jest sam artysta. W 2021 roku wspólnie z Darią Zawiałow i Dawidem Podsiadłą nagrał hitowy numer lata I Ciebie też, bardzo.  

28 kwietnia 2023 roku ukazał się drugi solowy album lidera zespołu Bitamina wydawany w Def Jam Recordings Polska. Płytę Pracownia zapowiadał m.in. singiel Etna, który ma już prawie 7 milionów odtworzeń w serwisie Spotify, a teledysk obejrzano prawie 5 milionów razy. 

NEXT FEST Music Showcase & Conference 2024 – bilety 

Przypominamy NEXT FEST Music Showcase & Conference odbędzie się w dniach 18-20 kwietnia 2024 roku w Poznaniu. Bilety są już dostępne w sprzedaży na www.eventim.pl. W sprzedaży są dostępne karnety z II puli w cenie 199 zł.  Liczba karnetów w danej puli jest ograniczona. 

Bilet na Plac Wolności 

Bilet na Plac Wolności uprawnia do uczestnictwa wyłącznie w koncertach odbywających się na Placu Wolności w danym dniu. 

Ceny: 129 zł (I pula), 149 zł (II pula) 

Harmonogram koncertów na Placu Wolności:  

18.04 – Kaśka Sochacka
19.04 – Vito Bambino
20.04 – Kacperczyk
Kolejne ogłoszenia niebawem 


Organizatorami wydarzenia są poznańska agencja Good Taste Production i Fundacja Trzy Sztuki. Wydarzenie finansowane jest ze środków budżetowych Miasta Poznań.