NEWS
28.02.2024

To oni zagrają na Placu Wolności!

Wiemy, kto dołącza do headlinerów drugiej edycji NEXT FEST i zagra na Placu Wolności! Do Kaśki Sochackiej, Vito Bambino i Kacperczyk dołącza Ania Rusowicz, Małgorzata Ostrowska i Kasia Lins. Bilety w cenie od 129 zł są w sprzedaży na www.eventim.pl i www.ebilet.pl.

NEXT FEST Music Showcase & Conference odbędzie się już w kwietniu w różnych lokalizacjach na terenie Poznania. W czwartek obok Kaśki Sochackiej na Placu Wolności wystąpi Ania Rusowicz. W jej unikatowym stylu osadzonym w inspiracjach latami 60. i 70. zakochała się polska publiczność i branża nagradzając ją aż czterema Fryderykami. Rusowicz buduje nową jakość i brzmienie opierając się na tym, czego nierzadko brakuje w dzisiejszej muzyce – autentyczności. Najnowszy album wokalistki i kompozytorki ma ukazać się wiosną tego roku.

Piątek na Placu Wolności będzie spotkaniem dwóch żywiołów, bo obok Vito Bambino zagra Małgorzata Ostrowska. Ikona lat 80. jest silnie związana z Poznaniem, a w tym roku obchodzi 40-lecie pracy artystycznej. Kto z nas nie nucił nigdy kultowej „Szklanej pogody” czy „Mam dość”? W kwietniu będzie można zanucić to jeszcze raz!

Ostatni dzień festiwalu na Placu Wolności to koncert Kacperczyk i Kasi Lins. W ubiegłym roku ukazał się jej kolejny album „Omen”. Pełen zmysłowości i kobiecej siły krążek nie jest zwykłą opowieścią, to miłosne crime story. Kasia Lins już nie raz udowodniła, że jest jedną z najbardziej charakterystycznych i utalentowanych kobiet na rodzimej scenie muzycznej. Z każdym krokiem tylko to potwierdza.

Harmonogram koncertów na Placu Wolności
Czwartek (18.04): Kaśka Sochacka + Ania Rusowicz
Piątek (19.04): Vito Bambino + Małgorzata Ostrowska
Sobota (20.04): Kacperczyk + Kasia Lins

Ceny: 129 zł (I pula), 149 zł (II pula)

Przypominamy – NEXT FEST Music Showcase & Conference odbędzie się w dniach 18-20 kwietnia 2024 roku w Poznaniu. Karnety dostępne są już w sprzedaży na www.eventim.pl w cenie 199 zł. Bilety uprawniające do uczestnictwa wyłącznie w koncertach odbywających się na Placu Wolności w danym dniu dostępne są na www.eventim.pl i www.ebilet.pl w cenie 129 zł.