NEWS
31.03.2023

Poznaj pełen program NEXT FEST! Sprawdź, gdzie zagrają Twoi ulubieńcy

Już jest! Poznaj pełen program NEXT FEST Music Showcase & Conference – ponad stu koncertów, konferencji i warsztatów oraz kilkudziesięciu wydarzeń towarzyszących. Poznaj listę poznańskich kawiarni, restauracji i pubów, które w dniach trwania festiwalu oferują specjalne zniżki dla Festwiwalowiczów i Festiwalowiczek.

Wejdź w zakładkę LINE-UP  i sprawdź, w których klubach zagrają Twoi ulubieni artyści. Wybierz interesujące Cię lokalizacje i sprawdź, co będzie się w nich działo. Wybierz z listy konkretnych artystów i przekonaj się, w których miejscach zagrają. Jeśli nie chcesz korzystać z filtrów na stronie – pobierz PDF. z dzienną rozpiską wydarzeń oraz wyodrębnioną częścią konferencyjno-warsztatową.

Kilka dni przed festiwalem udostępnimy aplikację, która za pomocą kilku kliknięć pozwoli Ci zorientować się na mapie NEXT FEST Music Showcase & Conference. Do zobaczenia już 20 kwietnia! Karnety są dostępne na www.eventim.pl.

Organizatorem wydarzenia są poznańska agencja Good Taste Production i Fundacja Trzy Sztuki. Mecenasem imprezy jest Miasto Poznań. Wydarzenie odbywa się pod honorowym patronatem prezydenta Poznania Jacka Jaśkowiaka. Partnerami strategicznymi są Teatr Muzyczny w Poznaniu, Estrada Poznańska, CK Zamek. Partnerami wydarzenia są Eventim, Tama, Blue Note, Dragon, Dubliner, W Starym Kinie, Pod Minogą, Lokum, Schron, Muchos. Partnerami medialnymi są Radio Nowy Świat, Radio Afera, Rytmy, „Gazeta Wyborcza”, cgm.pl, Interia, Meloradio, Antyradio.