NEWS
13.02.2024

Pierwsze delegatki i delegaci NEXT FEST 2024! 

W ten jeden kwietniowy weekend najważniejsi przedstawiciele i przedstawicielki rodzimej branży muzycznej zjawią się w tym samym miejscu. Artyści, dziennikarki, wydawcy, organizatorki festiwali, reprezentanci managementów, właścicielki wytwórni czy klubów, specjaliści od techniki estradowej i nie tylko – przedstawiciele niemal każdej profesji w obrębie rynku muzycznego będą obecni na NEXT FEST.  

NEXT FEST 2024 to wydarzenie w świecie muzyki, które gromadzi najwybitniejsze polskie gwiazdy oraz obiecujących debiutantów. Ta impreza to nie tylko koncerty, ale także panele dyskusyjne, warsztaty oraz nieformalne spotkania, które stanowią doskonałą okazję do rozmów o muzyce i wszystkim, co z nią związane, zarówno dla artystów, słuchaczy, jak i osób związanych z branżą. Dziś nie ogłaszamy artystów i artystek, przedstawiamy za to pierwsze nazwiska – delegatki i delegatów NEXT FEST 2024.

W pierwszym ogłoszeniu przedstawiamy reprezentantki i reprezentantów takich brandów jak Kayax, Radio 357, Eska Rock, RMF Maxxx, Prestige MJM, Artgrupa, Agencja Live, SBM Label, Teatr Muzyczny w Poznaniu czy e-muzyka S.A. 

NEXT FEST Music Showcase & Conference 2024 – bilety      

Przypominamy NEXT FEST Music Showcase & Conference odbędzie się w dniach 18-20 kwietnia 2024 roku w Poznaniu. Karnety na festiwal i bilety upoważniające do udziału w koncertach na Placu Wolności są już dostępne w sprzedaży na www.eventim.pl. Bilety na koncerty na Placu Wolności można też kupić na www.ebilet.pl.