NEWS
11.01.2023

Ogłaszamy pierwszych artystów i artystki!

Już wiemy – tegoroczny wiosenny sezon imprez muzycznych w Polsce rozpocznie NEXT FEST Showcase & Conference! W dniach 20–22 kwietnia do Poznania przyjedzie ponad 100 artystów i artystek, wśród których będą dominować najbardziej obiecujący debiutanci i debiutanki oraz czołowe gwiazdy rodzimej sceny. Karnety na wydarzenie są dostępne na www.eventim.pl/nextfest23.  

 

Program spadkobiercy i jednocześnie następcy festiwalu Spring Break nabiera kształtów. Informacja o powołaniu do życia NEXT FEST Music Showcase & Conference wywołała falę radości. Ponad setka koncertów, a do tego wykłady, panele dyskusyjne, warsztaty, spotkania i wydarzenia towarzyszące. Pierwsze nazwiska artystów tegorocznej edycji pokazują, że NEXT FEST Music Showcase & Conference nie zamyka się na określone osoby i formaty. Poznaj pierwszych artystów i artystki, którzy już niebawem wystąpią w Poznaniu. Posłuchaj naszej festiwalowej playlisty na Spotify!

MROZU / Margaret / Jamal / Bartek Królik / Kamil Hussein / Swiernalis / Izzy and the Black Trees / Stach Bukowski / Mnoda / TYNSKY / Ciepłe Brejki / Vincent / Mona Polaski / Julia Rocka / Rozen / Ania Szlagowska / Magda Kluz / Pure Bedlam / Wiktoria Zwolińska / Asia Nawojska / Lochy i Smoki / Tańka Szafraniec / nita / Ola Olszewska / Oliver Gigon / Dominika Płonka / Helaine Vis / Helucze / Ziembul / Maks Łapiński / Sabina Szewczyk / Jelsa / Niesłuchowski / NOHONO / Jeże Oruelińskie

Szczegółowy harmonogram koncertów, wraz z informacjami o miejscach, w których zagrają poszczególni artyści i artystki, opublikujemy wkrótce.

NEXT FEST Music Showcase & Conference ma służyć integracji, networkingowi i poznaniu tego, co rodzima muzyka ma najciekawszego do zaoferowania. Mowa tu zarówno o jasno święcących postaciach na krajowej scenie, jak i o tych wschodzących, dla których poznańskie wydarzenie ma szansę być trampoliną do poważnej kariery. Czy tak się stanie? Trzymamy za to kciuki, a wy przekonajcie się o tym na żywo, oglądając koncerty, które odbędą się w dniach 20–22 kwietnia w CK Zamek, Scenie na Piętrze, na pl. Wolności, klubach Tama, Blue Note, Dragon, Dubliner, W Starym Kinie, Pod Minogą, Lokum i Schron. To dopiero pierwsze z ogłoszeń muzycznej części NEXT FEST Music Showcase & Conference. Niebawem opublikujemy również informacje o programie konferencji i przedstawimy nazwiska pierwszych prelegentów i prelegentek.

Najświeższe informacje o wydarzeniu znajdują się na profilu na Instagramie i Facebooku oraz na stronie www.nextfest.pl. Karnety są dostępne w sprzedaży na www.eventim.pl/nextfest23. Liczba karnetów w określonych pulach jest ograniczona (I pula 169 zł, II pula 199 zł, III pula 229 zł).