NEWS
24.01.2024

NEXT FEST Music Showcase & Conference w Poznaniu. Poznaj festiwalowe lokalizacje

Coraz mniej niewiadomych, coraz więcej ekscytacji. NEXT FEST Music Showcase & Conference zbliża się wielkimi krokami. Sprawdźcie, gdzie będziemy tańczyć i przeżywać muzyczne emocje nadchodzącej wiosny!  

Bogaty program imprezy obejmie zarówno koncerty najbardziej znanych polskich artystek i artystów, jak i obiecujących debiutantów, dla których udział w poznańskim evencie może stanowić skok na ścieżkę prowadzącą do wielkiej kariery. Czy tak się stanie? 

Trzymamy za to kciuki, a wy przekonajcie się o tym na żywo, oglądając koncerty, które odbędą się w dniach 18–20 kwietnia w CK Zamek, Scenie na Piętrze, na pl. Wolności, klubach Tama, Blue Note Poznań, Dragon Social Club, The Dubliner Irish Pub, Pies Andaluzyjski, SARP Social Club, Barock Club, Pod Minogą, Lokum i Schron

Poza koncertami pasjonaci i pasjonatki muzyki będą mieli okazję wziąć udział w inspirujących spotkaniach, dyskusjach czy warsztatach. Niebawem ogłoszenie kolejnych punktów programu NEXT FEST Music Showcase & Conference.  

NEXT FEST Music Showcase & Conference 2024 – bilety    
Bilety są już w dostępne sprzedaży na www.eventim.pl. W sprzedaży są dostępne karnety z II puli w cenie 199 zł.  Liczba karnetów w danej puli jest ograniczona. Informacje o uruchomieniu sprzedaży biletów jednodniowych oraz programie konferencji zostaną opublikowane w późniejszym czasie.    

Najnowsze informacje znajdują się również na profilach NEXT FEST na Instagramie, Facebooku, TikToku.

 Organizatorami wydarzenia są poznańska agencja Good Taste Production i Fundacja Trzy Sztuki. Wydarzenie finansowane jest ze środków budżetowych Miasta Poznań.