NEWS
30.01.2024

Kaśka Sochacka, Vito Bambino i Kacperczyk zagrają na Placu Wolności. Bilety już w sprzedaży! 

Headlinerzy drugiej edycji muzycznego showcase’u NEXT FEST – Kaśka Sochacka, Vito Bambino i Kacperczyk zagrają na Placu Wolności w Poznaniu! Bilety w cenie od 129 zł właśnie trafiły do sprzedaży na www.eventim.pl i www.ebilet.pl 

NEXT FEST Music Showcase & Conference odbędzie się w dniach 18-20 kwietnia 2024 roku w różnych lokalizacjach na terenie Poznania. Kaśka Sochacka, autorka znakomitej, pokrytej platyną płyty „Ciche dni”, z której pochodzi przebojowy singiel „Niebo było różowe”, „Boję się o Ciebie” czy tytułowe „Ciche dni” zagra 18 kwietnia. W koncertowym repertuarze z pewnością nie zabraknie jej najnowszego singla, „Madison”. Dzień później na scenie Placu Wolności wystąpi Vito Bambino, artysta, który jesienią zagrał w pełni wyprzedaną trasę koncertową. W ubiegłym roku wydał album „Pracownia”, na który trafiły single „Etna”, „Nudy” i nagrany wspólnie z sanah „Mustang”. Ostatniego dnia NEXT FEST na scenie zbudowanej na Placu Wolności zagrają bracia Kacperczyk, jedno z najciekawszych zjawisk w polskiej muzyce ostatnich lat. Wnieśli do rodzimego hip-hopu niezwykle szczerą i zgrabną poetykę osadzoną w doświadczeniach współczesnych nastolatków. Ich album „Pokolenie Końca Świata” przyniósł przebój „Jakbym zjadł mentosy i popił je colą”, czy wzruszający duet z Arturem Rojkiem, „Syn okiennika”.  

Koncerty Kaśki Sochackiej, Vito Bambino i Kacperczyków to pierwsze ogłoszone koncerty odbywające się na Placu Wolności. Niebawem ogłoszone zostaną nazwiska kolejnych artystów i artystek, którzy zagrają w tej lokalizacji. 

Przypominamy – NEXT FEST Music Showcase & Conference odbędzie się w dniach 18-20 kwietnia 2024 roku w Poznaniu. Karnety dostępne są już w sprzedaży na www.eventim.pl w cenie 199 zł. Bilety uprawniające do uczestnictwa wyłącznie w koncertach odbywających się na Placu Wolności w danym dniu dostępne są na www.eventim.pl i www.ebilet.pl w cenie 129 zł. 

Harmonogram koncertów na Placu Wolności:   

18.04 – Kaśka Sochacka
19.04 – Vito Bambino
20.04 – Kacperczyk
Kolejne ogłoszenia niebawem

Ceny: 129 zł (I pula), 149 zł (II pula)

Organizatorami wydarzenia są poznańska agencja Good Taste Production i Fundacja Trzy Sztuki. Wydarzenie finansowane jest ze środków budżetowych Miasta Poznań.