NEWS
22.02.2024

Drugie ogłoszenie delegatek i delegatów! 

Już za niespełna dwa miesiące krajowa branża muzyczna spotka się na NEXT FEST. Do Poznania przyjadą dziennikarze, twórcy internetowi, lokalni promotorzy, reprezentantki managementów, właściciele i właścicielki klubów muzycznych i wytwórni, a wszystko po to, żeby porozmawiać o rynku muzycznym i posłuchać koncertów ponad 130 artystów.  

Druga edycja NEXT FEST Music Showcase & Conference staje się okazją do networkingu przedstawicieli rozmaitych profesji w obrębie rynku muzycznego, dla których rozwój tej branży jest niezwykle istotny.  

W drugim ogłoszeniu delegatek i delegatów prezentujemy przedstawicieli takich marek jak Gazeta Wyborcza, Radio Nowy Świat, Eska, Antyradio, Agora Muzyka, Polskie Radio, Time For Friends, Stary Browar, SYRO czy Grupa MTP. Pełną listę już ogłoszonych nazwisk znajdziesz tutaj.

NEXT FEST Music Showcase & Conference odbędzie się w dniach 18-20 kwietnia 2024 roku w Poznaniu. Karnety na festiwal i bilety upoważniające do udziału w koncertach na Placu Wolności są już dostępne w sprzedaży na www.eventim.pl. Bilety na koncerty na Placu Wolności można też kupić na www.ebilet.pl.