NEWS
17.04.2024

Dostępność festiwalu – jesteśmy dla Was!

Już jutro, w czwartek 18 kwietnia, startuje NEXT FEST Music Showcase & Conference. Przez 3 dni gramy w ponad 16 lokalizacjach na terenie Poznania. Dokładamy wszelkich starań, by festiwal był dostępny dla jak największej ilości osób, także osób z niepełnosprawnościami. Z uwagi na mnogość wydarzeń, nie każdy klub jest odpowiednio dostosowany.

Organizatorzy festiwalu oraz wolontariusze wyposażeni są w identyfikatory – znajdziecie nas zarówno w CK Zamek, jak i w każdym z klubów, w którym odbywają się wydarzenia – pytajcie nas o wsparcie lub informację w każdej wymagającej tego sytuacji. Jesteśmy dla Was!

Jeśli nie macie możliwości skontaktować się z nami osobiście, to wszelkie zgłoszenia obsługujemy mailowo pod adresem bilety@goodtaste.pl. Najszybciej skontaktujcie się z nami przez nasze social media – staramy się odpowiadać na bieżąco (Instagram, Facebook).

Centrum festiwalowe NEXT FEST mieści się w holu głównym, na parterze CK Zamek. To tutaj w trakcie festiwalu możecie szukać wszelkiej pomocy związanej z dostępnością. Wejście do CK Zamek jest utrudnione w związku z trwającym remontem. Prosimy o zwrócenie uwagi na tabliczki wskazujące kierunek do wejścia głównego oraz do wejścia dla osób poruszających się na wózkach.

Wejście dla osób poruszających się na wózkach znajduje się przy Muzeum Powstania Poznańskiego – Czerwiec 1956 od strony remontowanego dziedzińca CK Zamek. Wejście jest oznaczone dużymi cyframi 1956. Tu znajdziesz windę dostosowaną do potrzeb osób poruszających się na wózkach. Dzięki niej możesz wjechać na parter, do nowej części Zamku, a dalej, po skorzystaniu z podjazdu – windą na 1., 2. i 3. piętro. Jeśli chcesz się dostać na parter starej części Zamku, skorzystaj z podnośnika znajdującego się naprzeciwko windy.

Więcej informacji dotyczących dostępności znajdziecie na stronie CK Zamek w zakładce dostępność (prawy, górny róg www.ckzamek.pl).

Let’s make spring great again, and again – together!