NEWS
05.04.2024

Ania Kruk Partnerem NEXTA! Sprawdź konkurs na Instagramie 

Spring Grooves z ANIA KRUK

Jednym z partnerów tegorocznej edycji NEXTA jest marka ANIA KRUK, która stawia na różnorodność i niezależność, a w dodatkach — na ponadczasowość i lekkość. Współpraca ANIA KRUK x NEXT FEST nie jest przypadkowa, w końcu biżuteria, podobnie jak muzyka, pozwala wyrazić siebie. To fun, poczucie wolności i moment, kiedy nie musisz nikogo udawać. Biżuteria ANIA KRUK wpisuje się w najnowsze trendy, inspiruje i jest dla każdego, kto chce wyrazić swój styl. Marka łamie schematy i udowadnia, że biżuterię można nosić na co dzień, dokładnie tak, jak się chce.  

Dodatki są nieodłącznym elementem festiwalowych looków, dlatego ANIA KRUK zachęca do tego, by bawić się formą. Czy będzie to mocna stylizacja ucha, duża ilość naszyjników, czy pierścionków — wszystko zależy od nas. Każdy może wyrazić siebie za sprawą ulubionych dodatków i w rytm muzyki. ANIA KRUK kocha biżuterię, ale wykorzystuje też swoje kanały, by mówić o rzeczach ważnych i normalizować podejście do noszenia dodatków, niezależnie od płci.  

Muzyka, lifestyle i moda są ze sobą mocno powiązane, dlatego ANIA KRUK i NEXT FEST organizują wspólnie konkurs, w którym można wygrać wejściówki na festiwal i cool biżuterię — start już 5.04!