NEWS
23.01.2024

Agora Muzyka Showcase na NEXT FEST w Poznaniu. Będzie lirycznie! 

Agora Muzyka dołącza do wytwórni płytowych, które podczas drugiej edycji NEXT FEST zaprezentują swój showcase. Jedna z największych polskich wytwórni płytowych dorzuca do festiwalowego line-upu: Chłodno, Lor i Maya. Koncerty już w kwietniu na poznańskich scenach! 

Na przestrzeni ponad 10 lat Agora Muzyka zdobyła zaufanie wielopokoleniowej rzeszy artystów, od Voo Voo, Perfect, Lady Pank i Zbigniewa Wodeckiego, po Kwiat Jabłoni, Bartka Królika, Dziwną Wiosnę czy Igora Herbuta. Wytwórnia wspiera twórców na wielu płaszczyznach, świadcząc kompleksowe usługi managementu, wspierając produkcję nagrań, zapewniając dystrybucję cyfrową oraz pomagając w promocji w mediach. 

W ramach Agora Muzyka Showcase zagra duet ze Śląska, Julia i Szymon występujący pod pseudonimem Chłodno. W swoich utworach łączą nostalgiczne ciepło letnich wieczorów z melancholijnym wydźwiękiem jesieni, akustyczne brzmienia z elektroniką. Do świata muzyki indie folkowej, przepełnionej autentycznością i kreatywnością, zabierze uczestników NEXT FEST kwartet Lor, który wydał w ubiegłym roku doskonale przyjęty album „Panny Młode”. Na kwietniowym festiwalu zespół zaprezentuje też materiał z nadchodzącej płyty, która ukaże się we wrześniu. Z nowymi kompozycjami przyjeżdża na NEXT FEST Maya, szerszej publiczności znana jako Maja Kleszcz. Artystka, która ma na koncie liczne nagrody, w tym Fryderyka 2023 za płytę „B.L.UES”, wydaje w tym roku nowy album. Wokalistka przeniesie nas w romantyczny i melancholijny świat z nowoczesnymi dźwiękami.  

NEXT FEST Music Showcase & Conference 2024 – bilety    

Przypominamy NEXT FEST Music Showcase & Conference odbędzie się w dniach 18-20 kwietnia 2024 roku w Poznaniu. Bilety dostępne są już w sprzedaży na www.eventim.pl. W sprzedaży są dostępne karnety z II puli w cenie 199 zł.

Liczba karnetów w danej puli jest ograniczona. Informacje o uruchomieniu sprzedaży biletów jednodniowych oraz programie konferencji zostaną opublikowane w późniejszym czasie.

Organizatorami wydarzenia są poznańska agencja Good Taste Production i Fundacja Trzy Sztuki. Wydarzenie finansowane jest ze środków budżetowych Miasta Poznań.