My Name Is Poznań Showcase

20.04.2023
powrót

My Name Is Poznań Showcase

My Name Is Poznań to album dokumentujący młodą scenę muzyczną Poznania w czasach światowego przesilenia. Album ukaże się 19 kwietnia we współpracy z Kayaxem, a podczas festiwalu wystąpi znakomita reprezentacja poznańskich debiutantów. Poszczególnych koncertów szukajcie w pełnym programie festiwalu.

Festiwal, który w założeniu ma odkrywać i pomagać artystom na początku swojej drogi, nie zapomina o lokalnej scenie. Zjawiskowe Kathia i Zuta, duety EŁMI, Córy, Vyspa czy Kmieciak/Swiernalis (Kryształy), a także bardzo utalentowana Julia Rover czy taneczny Naked Relaxing, to m.in ich usłyszymy na NEXT FEST Music Showcase & Conference.

Dziesiątka reprezentantów stolicy Wielkopolski na płycie My Name Is Poznań została wyłoniona z ponad 250 zgłoszeń do miejskiego konkursu Studio Otwarte – nawet jury, złożone z dziennikarzy i animatorów sceny muzycznej, było zaskoczone bogactwem lokalnej sceny. Projekt My Name Is Poznań powstał, by w trudnych czasach pomóc debiutantom i debiutantkom. Festiwalowe koncerty będą dopełnieniem tej idei i świetnym wsparciem premiery samego albumu.